CRN Bilişim

BİLGİSAYAR VE BİLEŞENLERİNİN SATIŞI
CRN
Bilişim, CASPER ve AİDATA‘nın Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisidir. Bununla beraber ARENA, PENTA, LOGOSOFT ana bayisidir. Oem ürün, yazılım, çevre birimleri, Desktop ve Notebook Sistemlerin çok markalı olarak satışını gerçekleştirmektedir.

 

GEZİCİ TEKNİK SERVİS DESTEĞİ
Ani olarak ortaya çıkan sistem aksaklıkları, kullanıcıların en büyük sorunudur. Böyle durumlarda güçlü bir servis desteği büyük önem kazanmaktadır. CRN, en kısa sürede, en çok sayıda kullanıcının sorununu gidermek üzere kurduğu geniş servis ağı ile hizmette önderliğini perçinliyor. Anlaşmalı firmaların arızalı cihazları, gezici servislerimiz tarafından yerinden alınarak en kısa sürede onarımı gerçekleştirilip yerine kuruluyor ve sistem çalışır halde teslim ediliyor.  Servis desteğini bütünleyen bir diğer unsur ise, CRN ‘nin tüm müşterilerine sunduğu onarım sonrası garanti olanağı. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, ürünleri, hizmetleri ve servis desteği ile CRN ‘de yaşanıyor.

 

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI
Anlaşmalı firmalar, CRN ‘nin çok özel fiyatlarından  yararlanıyor.  Satış, Teknik Servis, Yazılım, Web Tasarım ve Danışmanlık konularında küçük , orta ve büyük  ölçekli kurumlar ile yapılan bakım anlaşmaları kapsamında, Sistem güvenliği, işlevselliği ve tam randımanlı çalışma desteğini sağlamak, CRN ‘nin sorumlulukları arasındadır. İşletmenizde Bilgisayarlarınız ve Bilgisayar Destekli Teknoloji ürünlerinin kullanımında sizde sıkıntı yaşıyor iseniz, çözüm bir telefon kadar yakınınızda. Teknik Altyapı desteği sağladığımız müşterilerimize katılın, bırakın alt yapınızı biz oluşturalım, siz işinizi yapın.    Referans Listemiz için tıklayınız…

 

NETWORK KURULUMU VE KABLOLAMA
Network kurulumu, tanımlamaları, mevcut sistemlere müdahele, kablolama, kablosuz network ve diğer uygulamalar, CRN ‘nin faaliyet alanları içerisinde yer almaktadır.


 

 

ÖZEL PROJE ÇALIŞMALARI

Sistem yönetim, özel kurulum, isteğe bağlı projelendirme, kablosuz güvenlik gibi özel projeli işleriniz için danışmanlık hizmetleri de CRN tarafından müşterilerine sunulmaktadır.